Tooted

UUS! Mängukomplekt 3-ühes

Mängukomplekt 3-ühes on suurepärane võimalus mängida väiksema lastegrupiga kolme mängu: politseid, arsti, kokka. Komplekti kuulub aknakesega mängulaud ja mütsikesed: politsei-, arsti- ja kokamüts. Mängulaud on valmistatud lamineeritud kasevineerist ja seda saab mõne minutiga lihtsalt kokku panna – kruvisid pole vaja!

Mängukomplekt 3-ühes testimise projekt on rahastatud EL struktuuritoetuste vahendistest (EASi innovatsiooniosak 4000 €). Koostööpartner ja teenuse osutaja on Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituut. Projekti elluviimise aeg jaanuar-juuni 2016.

EL Regionaalarengu fondi logo

Kirjeldus

Grafiliuse sooduspakkumineUUS! Mängukomplekt 3-ühes

Valminud on uue värvilahendusega ja uutmoodi kleepsudega Mängukomplekt 3-ühes versioon.

Mängukomplekt 3-ühes on valmistatud lamineeritud kasevineerist ja seda saab mõne minutiga lihtsalt kokku panna – kruvisid pole vaja! See on suurepärane võimalus väiksema lastegrupiga mängida kolme arendavat mängu: politseid, arsti, kokka. Komplekti kuulub aknakesega mängulaud (kokku 13 osa) ja mütsikesed: politsei-, arsti- ja kokamüts.

Mõõtmed kokkupandult 68 x 113 x 30 cm (laius, kõrgus, sügavus). Lauaplaat on vahetatav vastavalt mängule – rooliga või ilma. Iga mängu jaoks on aknakese kohal vahetatav silt: politsei, arst või kohvik.

Ettetellimisega, hind 245 € + km (tellimuse vormistamisel 100% ettemaks).
Tellimuse saab esitada või lisainfot küsida e-kirja teel info@grafilius.ee
või täites kontaktvormi siin.

Mängukomplekt 3-ühes on Eesti Patendiametis Tööstusdisainilahendusena kaitstud.

Vaata VIDEO-t mängukomplekti 3-ühes esimese versiooni katsetusest Laagri Lasteaias 2014 aastal:

Top