Mängukomplekt 3-ühes metoodiline juhend lasteaiaõpetajatele

Koostöös Tallinna Ülikooliga valmis Mängukomplekt 3-ühes metoodiline juhend lasteaiaõpetajatele. Uurimustööd ja juhendi valmimist rahastas EAS läbi innovatsiooniosaku toetuse.  Siin lk 1-7 (juhendi saab tervikkujul 32 lk kaasa koos ostetud mängukomplektiga).               NB!  Tervikkujul juhendi 32 lk saab kaasa koos ostetud mängukomplektiga. Vt tooted.  
Loe lähemalt / Read More

Mängukomplekt 3-ühes

Valminud on uue värvilahendusega ja teistmoodi kleepsudega Mängukomplekt 3-ühes versioon. Siltide keelevalik kas inglise või eesti keel. Mängukomplekt 3-ühes on suurepärane võimalus mängida väiksema lastegrupiga kolme mängu: politseid, arsti, kokka. Komplekti kuulub aknakesega mängulaud ja mütsikesed: politsei-, arsti- ja kokamüts. Mängulaud on valmistatud lamineeritud kasevineerist ja seda saab mõne minutiga lihtsalt kokku panna – kruvisid pole vaja! Täpsemalt vt Tooted.            
Loe lähemalt / Read More

Televiisor

Laste televiisor – see on mänguline "aknake" mille abil lapsed saavad ise luua oma telesaate või teatrietenduse. Mängu saab kaasata kõik kodus olevad pehmed loomakesed, sobib esinemisoskuse arendamiseks.  Täpsemalt vt Tooted.    
Loe lähemalt / Read More