Grafilius OÜ missioon — professionaalne disain ja kliendikeskne teenindus.

Grafilius OÜ on 2013 aasal asutatud väikeettevõte. Sellele eelneb üle 10 aasta kogemusi graafilise disaini alal ja pidev enesetäiendamine igal hetkel. Teil on võimalus suhelda otse kogenud kujundajaga ning suuremateks projektideks koostame vajalike oskuste ja kogemustega projektimeeskonna. Fookuses on nii äriettevõtete, riigiasutuste kui ka mittetulundusühingute teenindamine.

Alates 2014 aastast disainime lisaks graafikale veel kasevineerist mänguasju, 3-7 aastastele lastele lasteasutustes. Iga mänguasjaga saab mängida kolme erinevat mängu ja nende kokkupanemiseks pole vaja erioskusi ega tööriistu. Plaanis on luua omalaadne tootesari 3-ühes mänguasjadest. Need mängud on suurepärased laste loovuse ja sotsiaalsete oskuste arendamiseks.

Hea disain annab Teie ettevõttele vaieldamatu konkurentsieelise – stiilne logo ja reklaammaterjalid, ühtne kujundus kogu visuaalses imagos. Kõike seda saame teostada koos Teiega, Teie ettevõtte eduks. Kujundame kõike alates tänapäevasest arvutigraafikast kuni käsitsi joonistatud originaalsete pliiatsijoonistusteni.

Grafilius OÜ kujundaja Aili Mittal-Jõgiste kujundus- ja küljendustöid on tellinud Tallinna Tehnikaülikool, Riigi Infosüsteemide Amet, lasteajakiri Täheke, MTÜ Kultuur ja Perekond ja ka ettevõtted väljaspool Eestit.

Grafilius OÜ väärtustab oma kliente ja nende rahulolu!

Aili Mittal-Jõgiste
Grafilius OÜ juhataja, kujundaja

Vaata meie lühikest videotutvustust siin: