Südamepuhtuse majad

Eesti Diakoonia väljaanne intellektuaalsete erivajadustega inimeste tööst kiriku juures, 2018. Projektijuht: Kadri Kesküla Koostaja: Margit Arndt-Kalju Kujundaja: Aili Mittal-Jõgiste Fotograaf: Urmas Roos Mustri värvija: Meeli Turu Allpool raamatu algus koos EELK peapiiskop Urmas Viilma ettekandega:                    
Loe lähemalt / Read More

Küljendus raamatule Ove Sander, sarjast Meie vaimulikud

Raamatu on välja andnud kirjastus Gallus. Autorid: Ove Sander, Margit Arndt-Kalju Koostaja ja toimetaja: Margit Arndt-Kalju, kaastoimetaja Avo Üprus Sarja ja esikaane kujundaja: Mari-Liis Bassovskaja Küljendaja: Aili Mittal-Jõgiste (Grafilius OÜ) Allpool näidisleheküljed lk 9-17 (raamatus kokku 192 lk).        
Loe lähemalt / Read More

Pühakud Tallinna Peeter-Pauli katedraali akendel

Väike raamatuke pühakutest Tallinna Peeter-Pauli katedraali akendel. Avades raamatu mõlemad hõlmad moodustub ilmeilus sisevaade katedraalist. Edasi saad lugeda juba iga akna kohta eraldi seal olevate pühakupiltide kohta. Vaata ka raamatut tutvustavat videot siit. Klaasist taieste autor on Kai Kiudsoo-Värv, kujundus Aili Mittal-Jõgiste, Grafilius OÜ. Väljaandja Rooma-Katoliku Kiriku Peeter-Pauli Kogudus Tallinnas. Raamat ilmus nii eesti- kui ka inglise keeles. Keeleline toimetamine Toomas Help, tõlge inglise keelde Marit Sepp ja John Maffucci, fotod Mardo Männimägi, Kai Kiudsoo-Värv ja Mar...
Loe lähemalt / Read More

Laagri Kohvikutepäev 2017

Hea kujunduse tunned ära sellest, et see leiab võimaluse korral kasutust ka edaspidi. Laagri kohvikutepäeva põhimotiiv on kasutusel juba teist aastat, lisasime tekstiuuendused ja mõned pisidetailid ning tulemus on taaskord suvine ja kohvihõnguliselt meeleolukas. Vahva foto kolme kohvitajast vanaprouaga on teinud Lars Erik Skrefsrud, graafiline disain Grafilius OÜ Aili Mittal-Jõgiste.
Loe lähemalt / Read More